19 października 2013

Bardzo polecam auto szkołę Relax. Ogromna wiedza, bardzo dobre podejście do kursanta.W tej auto szkole w 4h nauczyłem się więcej niż w poprzedniej przez cały kurs i dzięki temu zdałem egzamin. POLECAM!

Piotrek
26 września 2013

Cieszę, że wybrałem szkołę Relax i to nie przypadkowo – z polecenia. Zostałem bardzo dobrze przygotowany (wszystko zdane za pierwszym). Pan Sławek zna wszystkie knyfy jazdy na egzaminie, co jest niezmiernie przydatne.

Emil K.
10 września 2013

Autoszkoła, której zależy na kursancie – zaczynając od załatwiania biurokratycznych formalności, poprzez świetne przygotowanie do egzaminów, aż do praktycznych porad przydatnych w późniejszej jeździe samochodem.

AdrianZ
20 sierpnia 2013

Polecam auto szkołę Relax! profesjonalne szkolenie i materiały, przyjazna atmosfera podczas kursu, a Pan Włodek to świetny instruktor, który ma wiele cierpliwości i optymizmu. W tej szkole każdy odniesie sukces.

Gośka
9 sierpnia 2013

Z całego serca polecam każdemu auto szkołę Relax! Przyjemna atmosfera na kursie, profesjonalni instruktorzy, a co najważniejsze prawko zdane przy pierwszym podejściu! )

Agaa
22 lipca 2013

Dzisiaj odniosłam zwycięstwo (2:0) z WORD’em! Sukces zawdzięczam moim trenerom z Autoszkoły-RELAX – Panu Włodkowi, Sławkowi i dodat. godz, które pomogły mi uporządkować, przekazaną w osobisty, a nie rutynowy sposób wiedzę. Naprawdę polecam

Asia P.
19 lipca 2013

Polecam auto szkołę , dzisiaj jeździłem 2 godz (godz doszkalające przed egzaminem) i pokazano mi więcej tras niż w Ślązaku przez 30godzin jazdy . Polecam i dziękuję Panie Włodzimierzu !!:)

Damian K
29 maja 2013

Rewelacja! Super Auto Szkoła, polecam) Pan Włodek jak i Pan Sławek suuper instruktorzy,daja taką wiedze że bez peoblemu się zdaje. Naprawde polecam,miła i fajna atmosfera )

Marcin.L
27 maja 2013

Nigdy nie chciałam jeździć, ale życie zmusiło i zapisałam się do szkoły Relax. Na początku nie było relaksowo, ale z czasem dzięki świetnym instruktorom jazda stała się przyjemnością. Szkołę AUTO RELAX polecam wszystkim, młodym i starsz

Jola W.
24 maja 2013

Gorąco polecam szkołę RELAX!!Wspaniała atmosfera i przygotowanie do egzaminu perfekcyjne.

filipka
18 kwietnia 2013

Szkoła Relax jest prowadzona przez profesjonalistę w swoim fachu. Pan Włodek jak i Pan Andrzej przekazali mi swoją wiedzę w łatwy i przyjemny sposób. Jak kiedyś bałem się auta tak teraz nie mogę żyć bez niego. Każdemu komu mogę szczerze pol

Mateusz M.
13 kwietnia 2013

Dzięki dodatkowym jazdom z Panem Włodkiem zdałem egzamin za pierwszym razem 🙂 Pozdrawiam i gorąco polecam auto szkołę RELAX 🙂

Damian
12 marca 2013

Szkoła wprost rewelacyjna. Dzięki świetnym zajęciom teoretycznym, a także bardzo profesjonalnym instruktorom (dziekuję Panie Sławku 🙂 zdałam za pierwszym razem. Na prawdę warto iść do tej szkoły, bo można się czegoś nauczyć. Gorąco polec

Hanna
18 stycznia 2013

Dzięki Auto Szkole Relax i dzięki Panu Włodkowi egzamin jest prostą i przyjemną sprawą – zdany za pierwszym razem 😀 Pan Włodek to prawdziwy profesjonalista oraz pedagog w każdym calu !!! Żałuje że to już koniec naszych lekcji 🙂 Panie Włodk

Zuzia
5 stycznia 2013

Po 5 niezdanych egz przerwałam kolejne próby i dalszą naukę na 3 lata, po czym trafiłam na jazdy doszkalające do RELAXU i dziś juz czekam na odebranie prawa jazdy!:) Dzięki lekcjom z p.Włodkiem jazda samochodem stała się przyjemnością! Poleca

Justyna K.
17 października 2012

Dzięki Relax zdałem za pierwszym razem, bez najmniejszych stresów. Życzę wszystkim aby udało Wam się tutaj załapać na wolne miejsce na kursie. Relax – dziękuję za wszystko!

Andrzej
17 października 2012

Relax – to rewelacyjna szkoła jazdy. Składa się na to wiele czynników, przede wszystkim są to instruktorzy z powołaniem. Ci ludzie wkładają całe serce, w swoją pracę i wykonują ją najwyższym poziomie z zachowaniem najwyższych standardów.

Andrzej
13 października 2012

Sławku, Panie Włodku dzięki za profesjonalizm, pedagogiczne podejście i RELAX-ującą atmosferę. Za to, że macie podejście nie tylko zdać ale nauczyć jeździć i podejmować decyzje na ulicy. Sławku dzięki za to, że miałeś chusteczkę w c

Ewa K. - może być Zuzia
8 października 2012

Świetna szkoła. Przygotowanie na bardzo wysokim poziomie o czym świadczy fakt, że egzamin teoretyczny jak praktyczny zdałem za pierwszym razem. Polecam tą auto szkołę innym przymierzającym się do zrobienia prawa jazdy.

Damian B
2 października 2012

Miałam wielki problem ze zdaniem prawa jazdy:( i juz przestalam wierzyc że mogę jeszcze kiedyś zdać aż w końcu trafiłam do auto szkoły Relax. Zostałam przygotowana perfekcyjnie i zdałam:) Polecam goraco szkole Relax 🙂

Anka