Oferta

• Szkolenie obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych i 20 godzin zajęć praktycznych. Zajęcia praktyczne prowadzone są na motocyklach Suzuki Gladius oraz Yamaha MT07.

• Szkolenie obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych i 20 godzin zajęć praktycznych. Zajęcia praktyczne prowadzone są na motocyklu Yamaha MT07. Szkolenie można rozpocząć od 18 roku życia.

• Szkolenie obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych i 20 godzin zajęć praktycznych. Zajęcia praktyczne prowadzone są na motocyklu Yamaha YBR 125. Szkolenie można rozpocząć od 16 roku życia.

• Szkolenie obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych i 10 godzin zajęć praktycznych. Zajęcia praktyczne prowadzone są na motocyklu Junak 902. Szkolenie można rozpocząć od 14 roku życia.

• Szkolenie obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych i 30 godzin zajęć praktycznych. Zajęcia praktyczne prowadzone są na samochodach Kia Rio. W cenie kursu kursanci otrzymują materiały przygotowujące do egzaminu: książkę i płytę/kod do aplikacji z bazą pytań egzaminacyjnych. Szkolenie można rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia. Przed rozpoczęciem kursu należy wyrobić PKK – profil kandydata kierowcy i przejść badania lekarskie. Wszystkie formalności załatwiamy z kursantem indywidualnie. Współpracujemy z lekarzem, który raz w miesiącu przeprowadza badania u nas na miejscu w biurze.

• Szkolenie obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych i 30 godzin zajęć praktycznych. Zajęcia praktyczne prowadzone są na samochodzie Microcar.

• Szkolenie obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych i 30 godzin zajęć praktycznych. Zajęcia praktyczne prowadzone są na samochodzie Suzuki Swift.

• Szkolenie uzupełniające może rozpocząć osoba, która posiada wydane zaświadczenie o ukończeniu szkolenia podstawowego lub dodatkowego i nie przystąpiła do egzaminu państwowego na prawo jazdy lub go nie zdała.

Materiały szkoleniowe

zapoznaj się z obowiązującymi aktami prawnymi.
Poniżej znajdziesz odnośniki z możliwością ściągnięcia w formacie PDF.

banery_top_04

1. Ustawa prawo o ruchu drogowym – ściągnij [pdf]