10 listopada 2011

Super instruktorzy,bardzo dobre metody nauczania,fajna atmosfera! Egzamin zdany za 1 razem! Polecam!

Mateusz.B
5 listopada 2011

Auto szkoła marzeń! Instruktorzy świetnie przygotowują do egzaminu. Zajęcia teoretyczne prowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze, wszystko jasno tłumaczone. To samo na zajęciach praktycznych. Egzamin zdany za drugim razem. Zdecydowania polecam!

A.Wit
29 września 2011

Bardzo dobra szkoła. Egzamin zdany przy pierwszym podejściu. Polecam RELAX!

Damian M.
29 września 2011

Bardzo dobra Auto szkoła. Miła atmosfera oraz bardzo dobre przygotowanie. Zdałem za pierwszym razem 🙂 Pozdrawiam

Arek Ł.
29 września 2011

Świetna auto szkoła!Egzamin zdany za drugim razem. Wysoki poziom szkolenia i bardzo mili instruktorzy. POLECAM WSZYSTKIM PRZYSZŁYM KIEROWCĄ !

Mateusz
20 września 2011

SUPER SZKOŁA 🙂 Pan Włodek i Pan Adam są wspaniałymi instruktorami ! Dzięki temu ,że byli cierpliwi i dokładnie wszystko tłumaczyli zdałam za pierwszym razem 🙂 POLECAM !

Dominika
28 sierpnia 2011

Porządna, godna polecenia auto-szkoła.Jestem zachwycona profesjonalizmem kadry instruktorskiej.Serdecznie dziękuję p.Włodkowi za przygotowanie i pomoc dobrym słowem, jak i motywowaniem,gdy bywało różnie! Egz. na kat. A zdany bez problemu!

Paulina
27 lutego 2010

Zdałam bezbłędnie za drugim podejściem u jednego z bardziej surowych egzaminatorów.Kwestia opanowania stresu za sprawą solidnie przeprowadzonego kursu od początku do końca.W miłej atmosferze zdobyłam umiejętność pewnej jazdy po mieście.

Paulina Ś.
16 stycznia 2010

Gorące podziękowania za profesjonalizm,cierpliwość i ogromne pokłady wiedzy przekazywanej w łatwo przyswajalnej pigułce.Rewelacyjna szkoła jazdy,Pan Włodek-mistrz w swoim fachu.Zdałam za drugim razem.Pozdrawiam i po stokroć polecam!

Agata
2 stycznia 2010

Świetna auto szkoła! Panowie Włodek i Andrzej idealnie przygotowali mnie do egzaminu co pozwoliło mi zdać za pierwszym razem! Bardzo miła atmosfera na zajęciach teoretycznych jak i praktycznych. Polecam! Pozdrawiam Serdecznie.

Jasiu
23 grudnia 2009

Polecam każdemu, kto chce nauczyć się jeździć. Rewelacyjni instruktorzy – Pan Włodek i Pan Andrzej!!!! Serdecznie dziękuje za wszystkie wskazówki! Egzamin zdany za drugim razem!!!!!Pozdrawiam serdecznie

Róża
18 grudnia 2009

Wszystkim, którzy chcą się nauczyć dobrze jeździć i zdać egzaminy,gorąco polecam tą szkołę.Pan Włodek i pan Andrzej naprawdę uczą jeździć.Nawet na egzaminie byłam chwalona za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu.

Ewa
1 listopada 2009

Polecam każdemu tą szkołę.Bardzo miła atmosfera,bardzo dobre przygotowanie do egzaminu i świetni instruktorzy. Zdałem za pierwszym razem.

Gabryś
11 września 2009

Zdałem za pierwszym – dobrze przygotowują. Na pewno polecę tą szkołę swoim znajomym.

Kris
28 sierpnia 2009

Bardzo dobra auto szkoła, przygotowuje nie tylko do egzaminu (który zdałem za pierwszym razem) ale także do normalnego poruszania się w ruchu drogowym. Świetni instruktorzy, miła atmosfera. W 100 % polecam!!!

Sebastian o.
4 maja 2009

Bardzo dobra szkola. Zdalem egzamin za pierwszym razem. POLECAM!

Przemo
28 kwietnia 2009

Naprawdę fajna szkoła.

Stefan
22 kwietnia 2009

To całkiem niezła szkoła, nie chodziłem do innej, ale słyszałem od znajomych opinie innych i ta wypada przy nich dużo lepiej. Jeśli chcecie się dobrze przygotować do egzaminu to polecam.

Mariuszek
21 kwietnia 2009

Ciekawe zajęcia teoretyczne, bardzo miły Pan instruktor Włodek. On rzeczywiście przykłada się do pracy. Mam nadzieję że egzamin zdam za pierwszym razem.

Kinga B.