Komentarze

Będzie nam bardzo miło jeśli zostawisz tutaj swój komentarz na nasz temat. Takie opinie z pewnością okażą się pomocne dla osób, które zastanawiają się nad skorzystaniem z naszych usług.Komentarze:

18 grudnia 2009

Wszystkim, którzy chcą się nauczyć dobrze jeździć i zdać egzaminy,gorąco polecam tą szkołę.Pan Włodek i pan Andrzej naprawdę uczą jeździć.Nawet na egzaminie byłam chwalona za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu.

Ewa
1 listopada 2009

Polecam każdemu tą szkołę.Bardzo miła atmosfera,bardzo dobre przygotowanie do egzaminu i świetni instruktorzy. Zdałem za pierwszym razem.

Gabryś
11 września 2009

Zdałem za pierwszym – dobrze przygotowują. Na pewno polecę tą szkołę swoim znajomym.

Kris
28 sierpnia 2009

Bardzo dobra auto szkoła, przygotowuje nie tylko do egzaminu (który zdałem za pierwszym razem) ale także do normalnego poruszania się w ruchu drogowym. Świetni instruktorzy, miła atmosfera. W 100 % polecam!!!

Sebastian o.
4 maja 2009

Bardzo dobra szkola. Zdalem egzamin za pierwszym razem. POLECAM!

Przemo
28 kwietnia 2009

Naprawdę fajna szkoła.

Stefan
22 kwietnia 2009

To całkiem niezła szkoła, nie chodziłem do innej, ale słyszałem od znajomych opinie innych i ta wypada przy nich dużo lepiej. Jeśli chcecie się dobrze przygotować do egzaminu to polecam.

Mariuszek
21 kwietnia 2009

Ciekawe zajęcia teoretyczne, bardzo miły Pan instruktor Włodek. On rzeczywiście przykłada się do pracy. Mam nadzieję że egzamin zdam za pierwszym razem.

Kinga B.

 

Napisz komentarz