25 sierpnia 2020

Serdecznie polecam Auto Szkołę Relax .Bardzo dobra i rzetelna szkoła , świetna atmosfera , elastyczny grafik jazd.
Szczególnie dziękuję p. Włodkowi do końca we mnie wierzył.
Polecam

Alicja D
24 sierpnia 2020

Serdecznie polecam Auto Szkołę Relax. Bardzo dobra i rzetelna szkoła, świetna atmosfera, elastyczny grafik jazd. Szczególnie dziękuję p. Włodkowi do
końca we mnie wierzył.
Polecam

Alicja D
13 sierpnia 2020

Świetna szkoła jazdy, doskonałe przygotowanie do obu egzaminów 🙂

Daria
12 sierpnia 2020

Solidna szkoła z dobrymi instruktorami – pozdrowienia dla Pana Krzysztofa, Włodka i Andrzeja.
Dla osób mających problem ze stresem na placu na wordzie polecam dodatkową godzine na miejscu.

Mateusz
11 lutego 2020

Polecam w 100%Profesjonalne podejście nastawione przede wszystkim na bezpieczną i kulturalną jazde samochodem! Część teoretyczna bardzo merytoryczna i ciekawaJazdy dopasowane do kursanta.Pan Włodek -ogromna wiedza, cierpliwość, profesjonal

Justyna
2 lutego 2020

Szkoła godna polecenia. Jacek z Darkiem nawet pirata nauczą jeździć.

E-pirat
30 stycznia 2020

Szkoła godna polecania, instruktorzy są świetni, udało mi sie dzięki temu zdać za pierwszym razem. Bardzo polecam.

Hubert
11 stycznia 2020

Autoszkoła godna polecenia! Wykłady z panem Włodkiem uświadamiające o zasadach poruszania się w ruchu drogowym, oraz nauka jazdy u pana Andrzeja i u innych instruktorów świetnie przygotowały do egzaminu, za co serdecznie dziękuję!

Piotrek
12 grudnia 2019

Super atmosfera,instruktorzy są sympatyczni, cierpliwi oraz mają super poczucie humoru:)Oczywiście poza tym bardzo dobrze uczą! Zdałam za 1! Bardzo dziękuję Panu Adamowi, Jackowi oraz Panu Włodkowi. Każdy z nich nauczył mnie czegoś innego. Pole

Julia
27 listopada 2019

Z całego serca polecam tą auto szkołę. Przychodząc do niej bałem się samochodu oraz poruszaniu się w ruchu drogowym, ale dzięki Panu Adamowi oraz Panu Darkowi ten strach przezwyciężyłem dzięki ich profesjonalnemu podejściu oraz trafnymi wska

Kacper
17 listopada 2019

Polecam tę auto szkołę!!Nie miałam bladego pojęcia o jeździe ale dzięki panu Andrzejowi i Darkowi nauczyłam się jeździć i egzamin zdałam za pierwszym razem!! Jeszcze raz dziękuję jesteście SUPER!!!

Kasia
28 października 2019

Z pewnością mogę polecić tę auto szkołę. Według mnie bardzo dobre podejście do kursantów i samej nauki jazdy jako nie tylko przygotowanie do zdania egzaminu, ale też jazdy w późniejszym czasie. Jeszcze raz dziękuję Panu Włodkowi!

Julia
24 października 2019

Super instruktorzy pan Darek i pan Andrzej <3Polecam !!!

Asia
18 października 2019

Super autoszkoła, przesympatyczni, profesjonalni instruktorzy, widać, że znają się na rzeczy i w każdej sytuacji pomogą! Serdecznie polecam

Alicja
17 października 2019

Najlepsza autoszkoła! Świetni instruktorzy, szczególnie Pan Adam, który super prowadzi lekcje, dzięki niemu udało mi się szybko zdać praktykę 🙂

Łukasz
11 października 2019

Bardzo dobra szkoła, świetni instruktorzy, w szczególności Pan Darek i Pan Andrzej

Adam
8 października 2019

Serdecznie polecam autoszkołę Relax, super instruktorzy, szczególnie Pan Dariusz, którzy mają profesjonalne podejście do lekcji 🙂

Weronika
3 października 2019

Polecam! Świetna autoszkoła, świetni instruktorzy szczególnie Pan Adam i Pan Darek, dzięki nim udało mi się zdać za drugim razem z całego serca polecam!

Łukasz
17 września 2019

Wczoraj zdawałem egzamin praktyczny na Maratońskiej, dzięki świetnemu przygotowaniu na praktykę od Pana Adama, oraz wczesniej Pana Andrzeja i Pana Darka, udało mi się zdać egzamin już za pierwszym podejściem. Teoria z Panem Włodkiem też fajna,

Canzah
16 września 2019

Jest to godna polecenia auto szkoła. Pan Adam i Pan Darek to super instruktorzy, ale też bardzo mili ludzie.Panuje tam profesjonalna atmosfera, a to przekłada się na szybki i przyjemny przebieg kursu. Dziękuję i życzę szerokości.

Szymon