11 września 2019

Witam chciałabym podziękować Panu Andrzejowi który świetnie przygotował mnie do egzaminu państwowego który zdałam za pierwszym razem. Polecam Auto szkołę Relax. Jeszcze raz dziękuję Panie Andrzeju jest pan nie zastąpiony. Paulina

Paula
5 września 2019

Polecam nie całe 30 dni i po zawodach teoria 100% praktyka za pierwszym 200% PROFESJONALIZMU !!!

Radek B
3 sierpnia 2019

Kurs zrobiłam w innej auto szkole, ale dopiero tutaj poczułam się pewnie za kierownicą -przede wszystkim nauczysz się myśleć na drodze, a oprócz nauki jazdy w razie potrzeby usłyszysz kilka słów otuchy które pomogą w walce ze stresem. Bardzo

Marlena
24 lipca 2019

Bezapelacyjnie szkoła godna polecenia! Dzięki Panu Darkowi, Jackowi i Andrzejowi zdałem za pierwszym razem, nie można również zapomnieć o Panu Włodku z którym teoria nie była nudna! Dziękuję bardzo!

Damian
23 lipca 2019

Super szkoła a pan darek…mistrz nie moglem sobie wyobrazic lepszego instruktora

Damian
19 lipca 2019

Super auto szkoła!!! Pan Darek najlepszy! Serdecznie polecam :))

Hania
17 czerwca 2019

Zdecydowanie polecam !!!!! Miałam przyjemność jeździć z panem Darkiem i panem Jackiem to są moi guru: instruktorzy którzy uczą nie tylko zdać egzamin, ale jak jeździć po nim. Robią dużo dla kursantów, wielki szacunek za to. Po naukach zda

Ewa Dominiak
7 czerwca 2019

Polecam auto szkołę pod każdym względem, jeśli ktoś nie jest zdecydowany to będzie najlepszy wybór 🙂

Joanna
7 czerwca 2019

U instruktora Włodka zdawałam dwa lata temu egzamin na kat. B. Po dwóch nieudanych próbach w innych auto szkołach, po nauce u w/w instruktora zdałam za pierwszym razem. Czułam się świetnie przygotowana. Dziś zdałam egzamin na kat. A również z

Joanna
3 czerwca 2019

Bardzo polecam kurs na kat.A .Szkolenie jest bezstresowe dla uczacego .Szkola dostarczy wszystkie materialy do egz.teoretycznego oraz przekaze wszystkie informacje do egz.praktycznego.Motocykle w dobrym stanie technicznym.

Piotr
31 maja 2019

Teorie zdalem na 100% za 1 razem ,praktyke zdalem za 1 razem .Polecam ta szkole.

grypnet
9 maja 2019

Jeżeli planujesz dobrze nauczyć się techniki kierowania pojazdem i gładko zdać egzamin, to lepiej nie można trafić! Fajnie prowadzone zajęcia praktyczne i super instruktorzy – miałam przyjemność jeździć z Panem Andrzejem i Darkiem. Dobry wyb

Ania S.
4 kwietnia 2019

Super szkoła!! Bardzo polecam! Dziękuję Panu Jackowi i Panu Włodkowi :)Niemożliwe stało się możliwe ..Polecam wszystkim .

Halinka
3 kwietnia 2019

Najlepsza szkoła pod Słońcem! Szczególnie dziękuję Panu Jackowi, bo bardzo dużo mnie nauczył! Zdane za pierwszym razem! Dziękuję !!!

Iwona.W
30 marca 2019

W swojej przygodzie z prawem jazdy przerobiłem kilka większych i mniejszych auto-szkół, ale podczas wykupionych 6h w tej auto-szkole nauczyłem się o prowadzeniu samochodu i myśleniu samodzielnym za kółkiem więcej niż przez cały poprzedni czas.

Jarek
26 marca 2019

Bardzo dobra szkoła. Wyrozumiali i sympatyczni instruktorzy. Szczególnie dziękuję Panu Andrzejowi. Egzamin udało mi się zdać za pierwszym razem! 🙂

Justyna
5 marca 2019

Bardzo dobra szkoła, super instruktorzy, Pan Darek nauczył mnie najwięcej i dzięki niemu zaliczyłem.

Krystian
9 lutego 2019

Najlepsza szkoła Pan Włodek nauczył mnie wszystkiego pełen profesjonalizm ,polecam tą szkołę.Pan Włodek zrobił ze mnie mistrza za co mu bardzo dziękuje.

Beata.G
24 stycznia 2019

Auto szkoła która profesjonalnie podchodzi do kursanta. Najlepszy instruktor to p. Darek.~ Zadowolony Kursant 🙂 🙂 🙂

Jakub.K
7 stycznia 2019

Super szkoła. Ekstra instruktorzy, pan Darek, pan Andrzej i pan Włodek naprawdę uczą jak jeździć,wszystko tłumacza, są bardzo cierpliwi 🙂 Polecam bardzo, bardzo, bardzo.

Kasia